fbpx

Obszar pracy

Województwo lubelskie

Czekamy na telefon

(+ 48) 575 - 780 - 055

Napisz do nas maila

pracownia@poprostupieknie.com

Atrakcje imprezowe

.

Wata cukrowa

Gwarantujemy, że z naszą watą cukrową impreza będzie pyszną oraz słodką zabawą zarówno dla dorosłych, którzy zechcą przypomnieć sobie czas dzieciństwa, jak i dla tych najmłodszych. Za uprzednią konsultacją z klientem oferujemy również waty cukrowe we wszystkich kolorach tęczy, które świetnie sprawdzają się na imprezach tematycznych i zachwycają dzieci.

Wata cukrowa to doskonały dodatek do wszelkiego rodzaju imprez, nie tylko tych dla dzieci. Stanowi doskonałe dopełnienie słodkiego stołu na przyjęciu weselnym. Wata cukrowa to doskonały pomysł na pozostawienie u uczestników uroczystości najsłodszych wspomnień. Jest ona także ciekawym rekwizytem, który z pewnością świetnie sprawdzi się podczas sesji zdjęciowych podczas wesela i ubarwi Wasze fotografie.

Chcesz spróbować naszej waty?

Jak pracujemy?

Stoisko z watą jest doskonałym pomysłem na urodziny, rodzinne spotkania jak również różnego rodzaju eventy, pikniki, akcje promocyjne. Posiadamy profesjonalną elektryczną maszynę do waty cukrowej z wózkiem. Dzięki sposobowi zasilania można z niej bez problemów korzystać także w zamkniętych pomieszczeniach. Jest bezpieczniejsza oraz zdecydowanie bardziej estetyczna od maszyn zasilanych przy pomocy butli gazowej. Różowy pojazd w stylu retro produkujący watę cukrową zachwyci każdego na Twoim przyjęciu. Podaruj sobie i gościom chwile świetnej zabawy i radości. Gwarantujemy najwyższą jakość urządzenia oraz wspaniały efekt wizualny.

Koszt wynajmu maszyny do waty cukrowej wraz z obsługą jest ustalany w zależności od długości obsługi oraz przewidywanej liczby gości. Przebieg naszej wizyty ustalamy indywidualnie i dostosowujemy się do potrzeb zleceniodawcy. W pakiecie  zapewniamy profesjonalna maszynę do waty cukrowej w formie uroczego różowego wózka, obsługę, patyczki, barwniki oraz nielimitowaną ilość waty cukrowej.

Organizujesz imprezę dla dzieci?

Skorzystaj z pakietu atrakcji w promocyjnej cenie! Idealny pomysł na urodziny i inne okazje.

Fontanna czekoladowa

Fontanna podczas pracy wygląda jak piętrowy tort czekoladowy. Czekolada spływa kolejno po kaskadach, a goście zanurzają w niej kawałki owoców i przekąsek. Jest nie tylko najbardziej widocznym miejscem podczas imprez, ale również najlepszym sposobem na integrację gości.

Możemy przygotować dla Ciebie prawdziwy słodki bufet pełen świeżych owoców, pięknych półmisków oraz różnorodnych smaków czekolady. Będzie on wspaniałą atrakcją dla Ciebie i Twoich gości.  Na Twoje życzenie uzupełnimy fontannę czekoladową pięknie zaaranżowanym candy barem, fontanną alkoholową oraz maszyną do waty cukrowej.

Sprawimy, że Twoja impreza będzie naprawdę słodka.

Opcje wynajmu fontanny

Wynajem fontanny czekoladowej to przede wszystkim wiele rozwiązań i wariantów, które możemy zaproponować. W zależności od Twoich oczekiwań przygotowujemy dla Ciebie ofertę indywidualną z uwzględnieniem liczby gości, rodzaju imprezy, ilości zamawianej czekolady i przekąsek.

Nasza fontanna może pracować w cyklu ciągłym do 12 godzin, ale warto wyłączyć ją co jakiś czas na chwilę, aby wyrównać przepływ czekolady. Do fontanny oferujemy podświetlany podest z pilotem. Można uzyskać kilkanaście różnych kolorów podestu lub zastosować płynną animację kolorów. Fontannę czekoladową można wynająć z obsługą lub bez obsługi.

Fontanna alkoholowa

Fontanny alkoholowe znajdują swoje zastosowanie przy serwowaniu różnego rodzaju trunków – nisko i wysokoprocentowych takich jak poncze, piwo, wino, szampan, nalewki itp. a także napojów bezalkoholowych. Nowy sposób serwowania ulubionych napojów w atrakcyjnej wizualnie oprawie stanowi również świetny element dekoracyjny każdej imprezy.

Jest to ciekawy pomysł na urozmaicenie stylizacji każdej uroczystości czy eventu, poczynając od tych z udziałem małej grupki osób (np. urodziny, wieczór panieński lub kawalerski), a na wielkoformatowych kończąc (np. wesele, piknik plenerowy). Fontanna podświetlana jest diodami LED oraz jest przystosowana do ciągłej pracy.  Jej atutem jest także bezproblemowa i bardzo prosta obsługa.

Słodki stół

Osobny stół z rozmaitymi słodyczami już od wielu lat gości na Zachodzie podczas różnych uroczystości. U nas zdobywa coraz większą popularność, jako atrakcja na przyjęciach weselnych, urodzinach i innych imprezach.

Candy bar jest doskonałym pomysłem na wyeksponowanie słodkości i zaoszczędzenie miejsca na stole, przy którym zasiadają goście. Atrakcyjny, szykownie urządzony słodki bufet będzie wspaniałą ozdobą każdej uroczystości. Słodki stół powinien zachwycać nie tylko różnorodnością smakołyków, które się na nim znajdą, ale także ich prezentacją, dlatego używamy rozmaitych pater, etażerek, miseczek i bombonier. Słodki bufet zostanie zorganizowany w najmniejszym detalu, to od Ciebie zależy kolor lub tematyka przewodnia. Elementami słodkiego bufetu mogą być kwiaty, fantazyjnie ułożone owoce oraz fontanna czekoladowa i alkoholowa.

Wytwornica baniek mydlanych

Wytwornica baniek mydlanych to niepowtarzalna atrakcja, która uświetni każdą uroczystość. Mnóstwo mieniących się kolorami baniek stworzy niepowtarzalną atmosferę zarówno przy wyjściu z kościoła, jak i podczas składania życzeń czy też pierwszego tańca. Deszcz baniek mydlanych otulający Was w pierwszym tańcu lub podczas wyjścia z kościoła na pewno zrobi wrażenie na zaproszonych gościach. Dzieci oszaleją na ich punkcie z radości, a fotograf będzie miał okazję zrobić nietypowe, wyróżniające się zdjęcia.

Bańki świetnie sprawdzą się na imprezach plenerowych, urodzinach  lub innych eventach. Tradycyjną sesję zdjęciową w łatwy sposób urozmaicisz unoszącymi się w tle kolorowymi bańkami. Masz inny pomysł na użycie naszej wytwornicy? Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Chcesz porozmawiać o swoim pomyśle? Potrzebujesz porady lub chcesz nawiązać współpracę?

Odezwij się do mnie, a postaram się Ci pomóc.

Copyright 2016 Po Prostu Pięknie. Wszelkie prawa zastrzeżone.