fbpx

Obszar pracy

Województwo lubelskie

Czekamy na telefon

(+ 48) 575 - 780 - 055

Napisz do nas maila

pracownia@poprostupieknie.com

.

Florystyka ślubna

Florystyka ślubna to szczególny element w naszej ofercie, któremu poświęcamy wyjątkową uwagę. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, nic zatem dziwnego, że przyszli Państwo Młodzi pragną, by wszystko w tym wyjątkowym dniu było idealne. Nie inaczej jest z wiązanką ślubną czy kwiatami wybranymi do udekorowania kościoła czy sali weselnej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom narzeczonych, przygotowując bukiety ślubne idealnie uzupełniające wizerunek Panny Młodej, a także kwiatowe dekoracje, które dodatkowo uświetnią ten ważny dzień w życiu narzeczonych. Cechuje nas profesjonalizm oraz miłość do tego co piękne. Zatroszczymy się o każdy detal, tak aby uroczystość na długo zapadła w pamięci Waszej i Waszych gości.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jak pracujemy?

Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, abyście mogli dowolnie ustalić zakres potrzebnej Wam pomocy bez względu na to, czy jesteście zainteresowani jedynie częściową oprawą florystyczną Waszej uroczystości czy też chcecie nam powierzyć kompleksowe ukwiecenie dnia Waszego ślubu.

Abyśmy mogli zrealizować Waszą wizję, na początku musimy się się troszkę poznać. Jeśli jest to możliwe umawiamy się na spotkanie, a jeżeli dzieli nas zbyt duża odległość kontaktujemy się przez poprzez e-maila lub media społecznościowe. Ze spotkania, tego na żywo lub przez internet dowiadujemy się jaki lubicie styl, jak będzie wyglądała suknia Panny Młodej, jakim samochodem pojedziecie do ślubu, jak duża będzie to uroczystość i gdzie się odbędzie. Poznajemy Wasze gusta oraz wizję tej szczególnej uroczystości. Definiujemy także jak duży ma być zakres przygotowanych przez nas dekoracji. Jeżeli macie przewidziany określony budżet na oprawę kwiatową, to także nas o tym poinformujcie.

Kilka dni po spotkaniu sporządzamy wstępną ofertę wraz z kosztorysem. Oferta przesyłana jest Wam do akceptacji. Akceptacja projektu skutkuje podpisaniem umowy i wpłatą zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia. Podpisanie umowy jest równoznaczne z rezerwacją terminu oraz określonych materiałów użytych do dekoracji.

Planujesz ślub w 2019 roku?

Chcesz skorzystać z naszych usług? Już teraz zarezerwuj termin.

Kosze i aranżacje kwiatowe

Okrągłe rocznice, zaręczyny, prezenty bez okazji – kosze kwiatowe są niezastąpione w takich przypadkach. Możemy podarować go praktycznie na każdą okazję, urodziny, imieniny, jubileusz czy też w ramach podziękowania lub podczas uroczystości oficjalnych oraz biznesowych.

Możemy dla Ciebie przygotować:

Kompozycje z kwiatów ciętych
Kosze z kwiatów doniczkowych
Kosze kwiatowo-delikatesowe
Pudełka kwiatowe
Kompozycje w naczyniach ozdobnych

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać rodzaj kwiatów i kolorystykę oraz przygotujemy do odbioru w dogodnym terminie. Spełniamy wszystkie kwiatowe zachcianki naszych klientów i sprawiamy, by tworzone przez nas kompozycje były powodem wielkiej radości. Jesteśmy pracownią florystyczną pracującą pod konkretne zlecenia, a nie typową kwiaciarnią. Ze względu na specyfikę pracy zmówienia na kompozycje kwiatowe są przyjmowane z minimum dziennym wyprzedzeniem. Dowóz kwiatów na terenie Lublina i okolic możliwy w atrakcyjnej cenie.

Obsługa kwiatowa firm

Odpowiednia aranżacja florystyczna ożywi każde wnętrze i stworzy przyjemną atmosferę. Kwiaty w firmie to prestiż, windowanie pozytywnego wizerunku firmy.  Dopasujemy aranżacje pod wystrój Waszego biura, restauracji czy recepcji. Przygotujemy oprawę florystyczną imprez firmowych, konferencji oraz bankietów. Na życzenie wykonamy dekoracje kwiatowe w kolorze firmowego logo lub zgodnie z wytycznymi imprezy.

Nasza oferta obejmuje:

Aranżację przestrzeni biurowej kwiatami doniczkowymi lub ciętymi
Dostawę bukietów dla pracowników lub kontrahentów
Kosze z kwiatami dla kontrahentów, pakowanie prezentów i dekoracje koszy upominkowych

Masz pytania?

Chcesz porozmawiać o swoim pomyśle? Potrzebujesz porady lub chcesz nawiązać współpracę?

Odezwij się do mnie, a postaram się Ci pomóc.

Copyright 2016 Po Prostu Pięknie. Wszelkie prawa zastrzeżone.