fbpx

Obszar pracy

Województwo lubelskie

Czekamy na telefon

(+ 48) 575 - 780 - 055

Napisz do nas maila

pracownia@poprostupieknie.com

Kilka słów o mnie

.

Niepoprawna perfekcjonistka…

Z głową pełną pomysłów…

I uporem, by je realizować…

Witaj !

Nazywam się Elżbieta Stasicka i bardzo się cieszę, że mam przyjemność gościć Cię na stronie mojej pracowni architektury krajobrazu i florystyki Po Prostu Pięknie.

Mam nadzieję, że czas spędzony na stronie pracowni będzie dla Ciebie przyjemny, a wrażenia miłe. Wszystkie nasze prace i projekty powstają z pasją i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu dekoracji kwiatowych, aranżacji wnętrz roślinami doniczkowymi oraz projektowania i pielęgnacji terenów zieleni. Pomożemy Ci także zorganizować niezapomnianą imprezę oraz zapewnimy atrakcje eventowe, które ją uświetnią.

Nasza oferta skierowana jest do instytucji jak i klientów indywidualnych z Lublina oraz okolic. Ale jeśli zajdzie taka potrzeba, to możemy wybrać się w dalszą drogę i zrealizować Twoje pomysły.

“ Najgorsze dni tych, którzy lubią to, co robią, są lepsze, niż najlepsze dni tych, którzy nie lubią tego, co robią``

E. James Rohn

O mnie...

Od zawsze ciągnęło mnie do zajęć artystyczno-twórczych i stąd pojawił się pomysł na kierunek studiów, czyli architekturę krajobrazu. W pomyśle tym w dużym stopniu utwierdziło mnie spędzenie trzech lat licealnych w klasie o profilu ekonomicznym- dowiedziałam się, że to absolutnie nie moja bajka. Udało mi się dostać na wymarzony kierunek na Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie i do dziś wspominam lata studiów z nostalgią.

Po ukończeniu studiów postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności o zagadnienia z zakresu florystyki i zdobyłam tytuł czeladnika w zawodzie florysta. Postanowiłam spróbować w pełni wykorzystać zdobyte wykształcenie i tak właśnie powstała pracownia Po Prostu Pięknie– z zamiłowania do kreowania za pomocą roślin przestrzeni dużych i małych.

Zapraszam Cię do skorzystania z usług pracowni- na pewno się nie zawiedziesz.

Masz pytania?

Chcesz porozmawiać o swoim pomyśle? Potrzebujesz porady lub chcesz nawiązać współpracę?

Odezwij się do mnie, a postaram się Ci pomóc.

Copyright 2016 Po Prostu Pięknie. Wszelkie prawa zastrzeżone.